FIT PAIN FREE

Fit Pain Free

Unikátní metodou proti bolesti – navždy!

Šetrná metoda cvičení pro úlevu od bolesti s úspěšností 94% určená úplně všem.
Jsme jediní v Mladé Boleslavi a širokém okolí.

FITSTUDIO JKMBSPORTOVNÍ KLUB
JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV/FITSTUDIO JKMB/DOSPĚLÍ/FIT PAIN FREE

TYTO LEKCE CVIČÍME I ONLINE
DALŠÍ INFORMACE ZÍSKÁTE NA WWW.JKMBLIVE.CZ NEBO ZAVOLEJTE EVĚ

 

Cvičíme na síti

 

Co je Fit Pain Free? Osvědčená, jednoduchá a velmi šetrná metoda cvičení podle amerického lékaře P. Egoscue, který je světovou jedničkou v oblasti „nelékařské“ úlevy od bolesti. Tato metoda cvičení má míru úspěšnosti 94% a pomohla už tisícům jednotlivců zjistit, jak funguje jejich pohybový systém, aktivně se zapojit do cvičení, samoléčebného procesu a osvobodit se tak od chronické bolesti.

Naše zdraví, je tou nejcennější komoditou, a tak bychom s ním měli také zacházet. Naučíme vás, jak nenásilně změnit své pohybové návyky a zažité stereotypy. A nebojte, není to opravdu nic složitého. Jde o šetrné izolované cvičení, které vám ukáže, jak správně najít exponované svaly a probudit je.
FitPainFree je jednoduchou a efektivní metodou, jak pomoci lidem při individuálních a těžko specifikovatelných bolestech zad, ramen, loktů, zápěstí, kyčlí, kolen a kotníků. Účinně pomáhá při chronických migrénách. Koriguje vtočené či vytočené špičky a nohy do "X" nebo "O".

FitPainFree cvičení je vhodné doslova pro všechny věkové kategorie a rizikové skupiny, které typicky představují sportovci, děti ve vývoji, senioři a osoby se sedavým zaměstnáním. FitPainFree se rovněž skvěle hodí jako jednoduché cvičení do kanceláře – zvládne ho úplně každý při zachování veškerého osobního komfortu, přičemž účinnost je velmi vysoká. Sportovci jej zase využívají jako ideální Core training a dětem i mládeži poskytne podmínky k vytvoření funkčního svalového základu.

Kurz probíhá jednou měsíčně po celý týden od pondělí do pátku vždy od 18.30 hodin a je pro omezený počet účastníků, kteří jej mají rezervován.
Cena celého kurzu za 5 hodin je 1 000 Kč.

Pro termíny kurzů sledujte náš rezervační systém!

A to není zdaleka všechno. Součástí celého projektu jsou i INDIVIDUÁLNÍ HODINOVÉ KONZULTACE, které probíhají vždy v ÚTERÝ OD 11.00, ve STŘEDU OD 11.00, ve ČTVRTEK od 14.30 a v PÁTEK od 10.00 hodin ve fitstudiu. V rámci takové osobní konzultace analyzujeme vaše potíže a připravíme tréninkový plán jenom pro vás, který dostanete ihned do ruky. Budete tedy odcházet s konkrétním přehledem cviků včetně dokonalého slovního popisu a především ilustračních obrázků. Prostě tak, abyste vše mohli provádět správně sami, přesně jak jsme se to společně naučili.

Konzultaci je třeba vybrat a potvrdit v rezervačním systému.

Cena jedné hodinové individuální konzultace včetně individuálního tréninkového plánu je 1 000 Kč.

 

Líbí se Vám? Přihlaste se v našem rezervačním systému.

lekce vede EVA TRHOŇOVÁ

 

S sebou potřebujete: pohodlné oblečení na cvičení, ponožky, ručník a láhev s pitím.
K oblečení jedna malá poznámka. Lektorka musí mít dokonalý přehled o práci vašich kolen. Tedy se nejlépe vybavte legínami a pánové sportovními trenýrkami.

 

Logo FitPainFree

 

Certifikát - Instruktor Fit Pain Free
Mgr. Eva Trhoňová

Certifikát - Instruktor zdravotní tělesné výchovy
Mgr. Eva Trhoňová