SPORTMÁNIE

SPORTMÁNIE

Přiveďte své dítě do FITSTUDIA JKMB a zapojte je do SPORTMÁNIE. Bude neustále v akci!

  PŘIHLASTE SVÉ DÍTĚ TADY 

FITSTUDIO JKMBSPORTOVNÍ KLUB
JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV/FITSTUDIO JKMB/DĚTI/SPORTMÁNIE

 

SPORTMÁNIE V JKMB | NEUSTÁLE V AKCI – CO ČEKAT A NA CO SE TĚŠIT?

Veškeré sportovní pomůcky včetně koloběžek jsou v ceně. Vše máme a zapůjčíme.

Každé dítě je jiné, často nevyhraněné, a nutit ho k něčemu, je jednoduše nesmysl. Někdy prostě jenom nechce, nemá zájem soutěžit či pravidelně docházet na tréninky a absolvovat dril vrcholového sportovce. Chce se prostě jenom hýbat! Navíc mohou být takové aktivity náročné i pro rodiče. Ať už logisticky, časově či finančně. Právě pro takové děti tu máme Sport-Mánii, nadstavbu projektu DNS. Pohybovou aktivitu, kterou přineseme dětem blíž a která nebude apelovat na specializaci, zábavnou a pestrou formou vyplní volný čas a zároveň se stane účinnou prevencí rizikových aktivit. Smyslem Sport-Mánie je představovat dětem a mládeži různé sportovní aktivity, seznamovat je s netradičními sporty i s využitím různých moderních technologií, které je budou i nadále motivovat k pohybu.

Tento kurz je určen pro kluky a holky ve věku 8–14 let a je možno jej rezervovat pouze jako celek.

kurz vede EVA TRHOŇOVÁ a asistují jí ANETA ROSENBERGOVÁ a TEREZA ŽAMPOVÁ

 

Kurzovné se platí v hotovosti až po absolvování první zkušební hodiny ve fitstudiu. Ta je zdarma a slouží k seznámení se vzájemně i s prostředím fitstudia. Konečné rozhodnutí, zda zůstat či ne, necháváme vždy na dětech samotných.

 

S sebou dítě potřebuje: čistou sportovní obuv správné velikosti (ne větší ani menší), pohodlné oblečení, pití (voda bez bublinek).

 

 

  PŘIHLASTE SVÉ DÍTĚ TADY  

 

 

 

LETÁK
Leták naší SportMánie ke stažení