DĚTSKÁ GYMNASTICKO-BALETNÍ PŘÍPRAVKA

DĚTSKÁ GYMNASTICKO-BALETNÍ PŘÍPRAVKA

Přiveďte svého malého sportovce do FITSTUDIA JKMB, aby se naučil základy gymnastiky a baletu

  PŘIHLASTE SVÉ DÍTĚ TADY  

FITSTUDIO JKMBSPORTOVNÍ KLUB
JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV/FITSTUDIO JKMB/DĚTI/DĚTSKÁ GYMNASTICKO-BALETNÍ PŘÍPRAVKA

Cvičení je zaměřeno na všeobecný pohybový rozvoj, správné držení těla, koordinaci, rytmizaci a odrazové schopnosti. To vše s prvky sportovní a estetické gymnastiky.

Přípravka je u JKMB možnou „vstupenkou“ do sportovního klubu – závodních týmů a je určena pro holky i kluky ve věku 5–8 let. Určitě ale nechoďte na jednotlivé hodiny, rezervace se týkají pouze celého kurzu, abychom se stačili všechno naučit!

kurz vede EVA TRHOŇOVÁ a asistuje jí ANETA ROSENBERGOVÁ

 

Kurzovné se platí v hotovosti až po absolvování první zkušební hodiny ve fitstudiu. Ta je zdarma a slouží k seznámení se vzájemně i s prostředím fitstudia. Konečné rozhodnutí, zda zůstat či ne, necháváme vždy na dětech samotných. Cvičení probíhá bez přítomnosti rodičů!

 

Při uzavření sportovišť, které nemůžeme ovlivnit (vyšší moc, vyhlášení nouzového stavu atd.), přecházejí lekce plnohodnotně do režimu online. Máme kvalitní vybavení pro vedení online lekcí a zajistíme tak plnou náhradu – bez fyzického kontaktu samozřejmě. V takovém případě všem zašleme informace, jakou aplikaci je pro tyto účely třeba instalovat a jak postupovat – máme zpracován podrobný návod. Kdo se rozhodne nevyužívat online cvičební lekce, přichází za dané období o své kredity na cvičení bez nároku dalších náhrad.

S sebou děti potřebují: gymnastický dres, protiskluzové padnoucí ponožky, teplé ponožky, pohodlné oblečení – legíny, pití (voda bez bublinek) a zdravou svačinku (třeba jablko).

 

  PŘIHLASTE SVÉ DÍTĚ TADY