DĚTSKÁ STEP-AEROBIK PŘÍPRAVKA

DĚTSKÁ STEP-AEROBIK PŘÍPRAVKA

Přiveďte své dítě do FITSTUDIA JKMB, aby si zacvičilo na stepech a naučilo se něčemu novému

  PŘIHLASTE SVÉ DÍTĚ TADY  

FITSTUDIO JKMBSPORTOVNÍ KLUB
JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV/FITSTUDIO JKMB/DĚTI/DĚTSKÁ STEP-AEROBIK PŘÍPRAVKA

Všeobecná pohybová přípravka s prvky Step aerobiku. Postavíme spolu choreografii a třeba si i zazávodíme.

Přípravka je u JKMB možnou „vstupenkou“ do sportovního klubu – závodních týmů a je určena pro holky i kluky ve věku 5–8 let. Určitě ale nechoďte na jednotlivé hodiny, rezervace se týkají pouze celého kurzu, abychom se stačili všechno naučit!

kurz vede EVA TRHOŇOVÁ

 

Kurzovné se platí v hotovosti až po absolvování první zkušební hodiny ve fitstudiu. Ta je zdarma a slouží k seznámení se vzájemně i s prostředím fitstudia. Konečné rozhodnutí, zda zůstat či ne, necháváme vždy na dětech samotných.

S sebou děti potřebují: čistou sálovou sportovní obuv + ponožky do bot na trénink, teplé ponožky na strečink, pohodlné oblečení – legíny, pití (voda bez bublinek) a zdravou svačinku (třeba jablko).

 

  PŘIHLASTE SVÉ DÍTĚ TADY  

 

Rezervační systém je prima a krásně vás všemi kroky provede. Nemusíte se vůbec ničeho bát. Pokud byste však s rezervačním systémem přeci jen potřebovali pomoci, neváhejte zavolat na 602 710 984. Pokud máte zájem o cokoli, co se cvičení a trénování týká, volejte hlavní trenérku EVU na číslo 775 144 083. Můžete také napsat na jkmb@jkmb.cz

 

Leták našich DĚTSKÝCH AKTIVIT
Stáhněte si letáček do svého počítače, ať jej máte stále při ruce