DĚTSKÁ GYMNASTICKO-BALETNÍ PŘÍPRAVKA

DĚTSKÁ GYMNASTICKO-BALETNÍ PŘÍPRAVKA

Přiveďte svého malého sportovce do FITSTUDIA JKMB, aby se naučil základy gymnastiky a baletu

  PŘIHLASTE SVÉ DÍTĚ TADY  

FITSTUDIO JKMBSPORTOVNÍ KLUB
JUMPING KANGAROOS MLADÁ BOLESLAV/FITSTUDIO JKMB/DĚTI/DĚTSKÁ GYMNASTICKO-BALETNÍ PŘÍPRAVKA

Cvičení je zaměřeno na všeobecný pohybový rozvoj, správné držení těla, koordinaci, rytmizaci a odrazové schopnosti. To vše s prvky sportovní a estetické gymnastiky.

Přípravka je u JKMB možnou „vstupenkou“ do sportovního klubu – závodních týmů a je určena pro holky i kluky ve věku 5–8 let. Určitě ale nechoďte na jednotlivé hodiny, rezervace se týkají pouze celého kurzu, abychom se stačili všechno naučit!

kurz vede EVA TRHOŇOVÁ

 

Kurzovné se platí v hotovosti až po absolvování první zkušební hodiny ve fitstudiu. Ta je zdarma a slouží k seznámení se vzájemně i s prostředím fitstudia. Konečné rozhodnutí, zda zůstat či ne, necháváme vždy na dětech samotných.

S sebou děti potřebují: gymnastický dres, gymnastické cvičky, teplé ponožky, pohodlné oblečení – legíny, pití (voda bez bublinek) a zdravou svačinku (třeba jablko).

 

  PŘIHLASTE SVÉ DÍTĚ TADY  

 

Rezervační systém je prima a krásně vás všemi kroky provede. Nemusíte se vůbec ničeho bát. Pokud byste však přeci jen potřebovali pomoci nebo se vám něco nezdálo, neváhejte zavolat na 602 710 984. Pokud máte zájem o cokoli, co se cvičení a trénování týká, volejte EVU. Můžete také napsat na jkmb@jkmb.cz

 

Leták naší DĚTSKÉ GYMNASTICKO-BALETNÍ PŘÍPRAVKY
Stáhněte si letáček do svého počítače, ať jej máte stále při ruce

Leták našich DĚTSKÝCH AKTIVIT
Stáhněte si letáček do svého počítače, ať jej máte stále při ruce